Om de kaart te vergroten a.u.b. op het vakje in de linkerbovenhoek klikken! De grotere kaart opent op een nieuwe pagina.


2020: “Keep on moving” in de Alpen…!

19 februari 2020

De Via Alpina: de uitgebreide verzameling van langeafstandswandelwegen in de Alpen, waarvan de langste route door alle acht Alpenlanden loopt, van Triëst in Italië naar Monte Carlo in het Vorstendom Monaco. De Routes bestaan in totaal uit 342 dagetappes.

Sinds 2011 is er de officiële website over de Via Alpina. Geïnspireerd door dit project heb ik begin 2017 een website opgezet, “Pauline wandelt”, over de Via Alpina en wandelen in de bergen in het algemeen. In het vierde jaar kan ik jullie zeggen dat ik nog steeds enthousiast ben over het wandelen op en rondom de Via Alpina! Daarom hoop ik dat ook in dit jaar jullie, beste lezers, mij weer willen volgen op mijn reis! “De weg is een doel!“.

De laatste vijf berichten worden – zoals steeds – aangegeven in de sidebar. Als jullie eerdere blogs willen lezen, klik dan a.u.b. hier: jullie worden naar de pagina “Archief” geleid. Daar kunnen jullie het blog vinden dat jullie zoeken.

Met hartelijke groet,

Pauline